Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Maniolo Fishing Cup - relacja

W niedzielę 25 sierpnia na łowisku należącym do TKKF Jaguar Kokoszki w Gdańsku Kokoszkach odbyły się towarzyskie spławikowe zawody wędkarskie „Maniolo Fishing Cup”, których pomysłodawcą był członek Klubu Browning Team Gdynia Mariusz Wtulich.

 

 

Akwen, na którym odbywały się zawody jest dość trudnym łowiskiem z uwagi na dużą głębokość osiągającą na niektórych stanowiskach 5m na odległości 13m i dno schodzące pod bardzo dużym skosem. Ryby też niezbyt chętnie współpracowały z wędkarzami na wszystkich stanowiskach, kilku z zawodników zakończyło zawody niestety z wynikiem zerowym. Nie mniej większość zawodników była zadowolona z uzyskanych wyników, a przyznane nagrody i upominki również przyczyniły się do uśmiechów na twarzach nagradzanych. Pula nagród wyniosła ponad 5 tyś zł, a stanowił ją sprzęt wędkarski z oferty handlowej ZEBCO EUROPE.

organizatorzy i pomysłodawca zawodów składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którymi były firmy: Bengson-Handel-Szwecja, Budmat, Euro-Went, Gienek-Gliny, HM-Styl, Izomat, Sulima – Zdzisław Sulima, Otta Drzwi – Paweł Otta, Pakor, PP Serwis Warsztaty Samochodowe, Skala-Plastik, Szuwarek – Sklep Wędkarsko-Zoologiczny, Termo Organika, Weber, Wim, Zebco Europe Oddział w Polsce.

Szczegółowe wyniki znajdują się w załącznikach poniżej, a do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

Kolejna edycja zawodów w czerwcu przyszłego roku.

 

 

PATRONAT HONOROWY

Zdzisław Sulima

 

 

 

 

SPONSORZY:

 

                             

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.