Wędkarze dla WOŚP - Elbląg 2023 - relacja

29 stycznia 2023 na łowisku Elbląg Bulwar, z okazji 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyły się charytatywne zawody „Wędkarze dla WOŚP”, zorganizowane przy współpracy Klubu Browning Team Gdynia z Kołem PZW nr 14 Pasłęk i Kołem PZW nr 18 Gdańsk Kokoszki.

W zawodach, w których tym razem nie chodziło o tytuły, medale i nagrody, a o wrzutkę do skarbonki WOŚP, wystartowało 69 zawodników, którzy zjechali się z terenów: od Trójmiasta po Olsztyn i od Grudziądza po Braniewo.

Impreza przebiegła w miłej, koleżeńskiej wędkarskiej atmosferze, a jeżeli chodzi o część wędkarską i połów ryb, to jak to na rybach bywa, jedni trafili lepiej inni gorzej. Pogoda typowo zimowa, posypało nawet śniegiem i być może przełożyło się to na rybostan i jego żerowanie. W jednej części łowiska białoryb był, a drugiej dominowały jazgarze.

Mimo, że jak już wspomnieliśmy, nie chodziło tym razem o wyniki, to były oczywiście liczone, a jak się przedstawiały, to możecie sprawdzić w naszej poprzedniej informacji na stronie, a na skróty to pod linkiem:

Po zakończeniu łowienia był oczywiście gorący obiad, a zwycięzcy sektorów otrzymali upominki ufundowane przez Partnerów imprezy.

Po ceremonii uhonorowania zwycięzców obyła się aukcja fantów przekazanych Sztab WOŚP Gdynia dla Orkiestry oraz Partnerów imprezy, wśród których znalazły się takie perełki jak: wielkie stalowe serce upamiętniające wydarzenie wykonane w jednym jedynym egzemplarzu przez Wiktora Gajowniczka z WPQR, woblery z „Salmo” i „Siudak” z autografami właścicieli firm, roczne zezwolenia na łowisko „Jaguar” Gdańsk, zestawy spławików „Żydkov” ufundowane przez ich producenta Przemka Żydaczka, czy też zestawy rękodzieła artystycznego wykonane i ufundowane przez panią Marię Gruszka oraz wiele, wiele innych. Niektóre kwoty uzyskane za licytowane podczas aukcji fanty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, a skarbonki wypełniły się po brzegi.

A na koniec zlicytowaliśmy nawet baner imprezy z autografami uczestników.

Po przekazaniu skarbonek do Sztabu WOŚP, gdzie przeliczono ich zawartość, otrzymaliśmy informację, że tym roku zebraliśmy kwotę 10074,10 zł !

Dziękujemy wszystkim: zawodnikom, sędziom, osobom towarzyszący za uczestnictwo i Wielkie Serca przy wrzutkach do skarbonki na starcie zawodów, jak i hojność w trakcie licytacji.

Dziękujemy wszystkim Partnerom za wsparcie zawodów i przekazanie fantów na aukcję, a wręcz za przygotowanie specjalnych gadżetów na tę okazję,

Dziękujemy:

Auto-Gum-Gdańsk, BKS Transport-Bartek Kobus, BalticPrint, Browning Fishing, Cleaner Elbląg, Coca-Cola, Contrast Cafe-Gdynia, Contrast-Agencja Reklamy-Drukarnia, Dave Design-Studio Reklamy, Effecta-Zanęty Wędkarskie- Jacek Ziętarski, Elephant Club-Gdańsk, Feeder Freak-Mateusz Wołoszyk, Maria Gruszka, Łowisko Jaguar Gdańsk, NFT-Mateusz Przebięda, Okręg PZW Elbląg, Okręg PZW Gdańsk, Patrycja Pawlikowska, ProKarm, Salmo - Piotr Piskorski, Sklep Shark, Siudak-Rods & RulesTomek Siudakiewicz, Smart Grawer, StarFish, Sklep Szuwarek, TurboPamaStasiu Pawlikowski, WPQR-Wiktor Gajowniczek, Żydkov-Przemek Żydaczek.

Jesteście Wielcy!

Do obejrzenia fotogalerii zapraszamy na portal FB i fanpage organizatorów: Klubu Browning Team Gdynia oraz Koła PZW nr 14 Pasłęk,

a film możecie obejrzeć na kanale Youtube: Wędkuje w Polsce - PL Fishing.

W przyszłym roku też zagramy dla WOŚP!

Gramy, bo lubimy!!!