Spławikowe Grand Prix Okręgu - I tura

23 kwietnia 2023r., rozpoczęły się zmagania w ramach Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Gdańsk 2023.

I tura zawodów została rozegrana na rzece Elbląg. Na pogodę i ryby zawodnicy nie mogli narzekać, gdyż jak na kwiecień było bardzo słonecznie i ciepło, ryby chętnie współpracowały i nawet wiatr zawodikom zbyt mocno nie przeszkadzał.

Dla zawodników naszego Klubu było to bradzo dobre rozpoczęcie sezonu spławikowego, gdyż wygarnęliśmy jedynki w obu kategoriach, w których nasi startowali, i tak:

Grzegorz Krupiński z wagą 23610g zwyciężył w kategorii "seniorzy"

Andrzej Bławat z wagą 12870g zwyciężył w katergorii "weterani 65+"

W kategorii drużynowej seniorów jedna z naszych drużyn, w składzie: Arkadiusz Góra, Rafał Kleina, Grzegorz Krupiński uplasowała się na 3.pozycji.

Pełne wyniki zawodów znajdziecie na stronie internetowej Okręgu PZW Gdańsk, a fotogalerię na fanpage Okręgu na portalu FB.